Bize Ulaşın: +9 (0212)694 9900     turkce ingilizce
Gümüşpala, D-100 Kuzey Yanyolu No:66, 34320 Avcılar/İstanbul, Haritada Göster

İstanbul Atatürk Havalimanı otel Grand Hotel Avcılar

Atatürk Havalimanı Otel İstanbul

İstanbul Atatürk Havalimanı otel Grand Hotel Avcılar

İstanbul Atatürk havalimanı otel Grand Hotel Avcılar hem Istanbul Atatürk Havalimanı’na,hem de Tüyap Fuar ve Merkezine çok yakın merkezi bir konumda bulunmaktadır.

İstanbul Atatürk Havalimanı yakınında bulunan İstanbul otelleri‘nden biri olan Grand Hotel Avcılar hem hesaplı fiyatları hem de temizlik ve konforu ile Atatürk Havalimanı çevresinde en beğenilen otellerden biri olmayı başarmıştır.

*Temiz ve konforlu otel
*Ucuz otel
*Aile oteli
*İstanbul Atatürk Havalimanı’na yakın otel

Atatürk Havalimanına yakın olması,temizliği,rahatlığı,E-5 yan yol üzerinde olması sebebiyle ulaşım kolaylığı ve ucuz fiyatları Istanbul otelleri içinde oteli ön sıralara taşımaktadır.

Tüyap fuar ve kongre merkezi ve Ataturk Havalimanı bölgesinde bulunan Cnr Expo fuar merkezi Grand Avcılar Hotel müşterilerinin en çok tercih ettiği fuar merkezleridir.

Atatürk Havalimanı Otel Grand Hotel Avcılar bünyesinde tek kişilik,iki kişilik,üç kişilik,aile odası ve suit oda çeşitleri bulunmaktadır.Misafirlerimiz direkt olarak rezervasyon yapabileeği gibi,http://grandavcilarhotel.com/reservation linkine girerek www.booking.com bağlantısı üzerinden veya internet üzerindeki diğer online seyahat acentaları üzerinden rezervasyonlarını yapabilirler.

havalimanına yakın otel oda triple

ISTANBUL HARİTASI

Bizimle irtibata geçmek için:

Grand Hotel Avcılar
Adres:
Gümüşpala, D-100 Kuzey Yanyolu No:66, 34320 Avcılar/İstanbul
Telefon: +9 (0212)694 9900
Faks: +9 (0212)695 8695
Email: info@grandhotelavcilar.com